آسمان نارنجی و تپه‌های یخی و ابرهای متان. این‌ها چشم‌اندازهای پساآخرالزمانی از زمین نیست؛ بلکه تصویری احتمالی از محیط قمر تایتان از دیدگاه کاوشگران است. با اینکه تایتان مانند بهشت به‌نظر نمی‌رسد، به‌اعتقاد دانشمندان دانشگاه کلورادو بولدر این قمر به‌دلیل برخورداری از اشتراک‌های زیاد با زمین، ارزش بررسی را دارد. بااین‌حال، آیا حیات روی تایتان در جریان است؟ در‌حال‌حاضر، نمی‌توان با اطمینان به این پرسش پاسخ داد.

کاوشگر کاسینی هویگنس اطلاعات زیادی درباره‌ی تایتان ارسال کرد و در سال ۲۰۱۷، مأموریتش به‌پایان رسید. براساس داده‌های کاسینی، مدارپیمای زحل و هویگنس کاوشگر کاسینی که روی سطح تایتان فرود آمد، روی سطح تایتان آب و منابع متعددی از موادشیمیایی کربنی وجود دارد. حیات روی زمین به موادشیمیایی پیچیده و کربنی مانند DNA وابسته است.

براساس تاریخچه‌ی گذشته‌ی زمین، با ترکیب آب و موادشیمیایی می‌توان به دستورالعمل حیات رسید. دراگن‌فلای، مأموریت پیشنهادی برای بررسی قمر تایتان، به واسطه‌های فرود هلیکوپتری مجهز است که برای بررسی سطح این قمر در نظر گرفته شده است. مأموریت دراگن‌فلای می‌تواند به درک تکامل و خاستگاه کهن حیات یا حتی کشف زندگی فرازمینی کمک کند.

دراگن فلای

تصور هنری از هلیکوپتر و سطح‌نشین برای بررسی تایتان

بسیاری از ویژگی‌های تایتان، زمین را به‌یاد می‌آورند. در تایتان، ابر و دریاچه و حتی جزرومد وجود دارد؛ اما طوفان‌های تایتان از متان تشکیل شده‌اند، نه بخار آب. گفتنی است دریاچه‌های تایتان به‌جای آب با موادشیمیایی روغنی پوشیده‌ شده‌اند. اگرچه دمای تایتان بالای صفر مطلق است، بازهم به‌قدری سرد است که میانگین دمای سطح آن به منفی ۱۴۳ درجه‌ی سانتی‌گراد می‌رسد. این قمر جوّ متراکمی دارد؛ بنابراین، برای قدم‌زدن روی سطح آن به فشار مناسبی نیاز دارید (اکسیژن و لایه‌های زیاد لباس گرم).

دانشمندان هنوز از وجود حیات روی سطح تایتان مطمئن نیستند؛ اما کشف اقیانوس آب‌نمک روی سطح تایتان به‌وسیله‌ی کاسینی هویگنس، از وجود ترکیب و دستورالعمل حیات خبر می‌دهد. هدف کاسینی هویگنس یافتن این اقیانوس بود. امواج الکترومغناطیسی، مانند امواج ضبط استریوِ خودرو، می‌توانند اطلاعات زیادی درباره‌ی مواد سر راه خود ارسال کنند.

براساس نوع دریافت امواج الکترومغناطیسی، می‌توان نتیجه گرفت این امواج با نوسان بین دو لایه‌ی رسانا، برای مثال بین محلول آب‌نمک دفن‌شده زیر سطح تایتان و جوّ بارداری آن شکل می‌گیرند. سیگنال تولید‌شده‌ی این امواج مشابه سیگنالی است که رعدوبرق روی زمین تولید می‌کند. با اینکه هیچ رعدوبرقی در سطح تایتان وجود ندارد، امواج مشابه رعدوبرق را می‌توان در حین چرخش تایتان به دور زحل با اعمال تغییر در میدان مغناطیسی آن تولید کرد. اقیانوس مایع تقریبا در عمق ۶۵ کیلومتری زیر سطح تایتان قرار دارد که از عمیق‌ترین نقطه‌ی زمین موسوم به چاه ماریانا شش‌برابر عمیق‌تر است.

آیا آب این اقیانوس که کاسینی هویگنس کشف کرده، می‌تواند به سطح تایتان برسد؟ براساس شواهد به‌دست‌آمده از این مأموریت، یخ‌فشان‌ها می‌توانند بین سطح این قمر و اقیانوس مدفون آن ارتباط برقرار کنند. آب این یخ‌فشان‌ها ممکن است با کربن موجود در سطح تایتان ترکیب شود.

به‌عقیده‌ی دانشمندان، واکنش‌های مشابه به تولید آمینواسید منجر می‌شوند که برای شکل‌گیری حیاتی ضروری است که امروزه می‌شناسیم؛ اما در ابتدا، باید وجود یخ‌فشان‌ها ثابت شود و سپس، دیگر مسیرهای احتمالی آب به سطح تایتان را بررسی کرد. کاسینی، تنها توانست تصاویری از یخ‌فشان‌های احتمالی را ثبت کند که هنوز تأیید نشده‌اند. افزون‌براین، در محل فرود هویگنس هم یخ‌فشانی وجود نداشت.

دراگن‌فلای بقایای یخ‌فشان‌ها روی سطح تایتان را جست‌وجو خواهد کرد. این بقایا می‌توانند با موادشیمیایی کربنی حاصل از جوّ کدر تایتان ترکیب شوند و ترکیبی زندگی‌بخش بسازند که برای شکل‌گیری حیات مناسب است.

جو تایتان

منابع کربنی متعددی روی سطح تایتان وجود دارد که یکی از آن‌ها متان است. بخش درخورتوجهی از جوّ تایتان از متان تشکیل شده است. طبق اکتشافات کاسینی هویگنس، دریاچه‌های روی سطح تایتان سرشار از متان هستند. تایتان از چرخه‌ی متانی مشابه چرخه‌ی آبی زمین برخوردار است. باران روغنی متان دریاچه‌های تایتان را پر می‌کند و تبخیر متان ابرهای متانی را به‌وجود می‌آورد. کاسینی تصاویری از کانال‌های رودخانه‌ای خشک‌شده ثبت کرد که زمانی مجرای عبور متان روی سطح این قمر بوده‌اند.

بااین‌حال، رازی درباره‌ی مِه متانی و کدر تایتان وجود دارد و چنین جوّی نباید وجود داشته باشد. تبخیر سطح متان برای ذخیره‌سازی متان موجود در جوّ آن کافی نیست؛ زیرا به‌صورت پیوسته دستخوش واکنش‌هایی برای تولید موادشیمیایی دیگر می‌شود. متان موجود در مِه تایتانی باید میلیون‌ها سال قبل ناپدید می‌شد.

دانشمندان به‌شیوه‌های مختلف مِه متانی را توصیف می‌کنند. براساس نظریه‌ای، جوّ تایتان به‌صورت دوره‌ای دچار فروپاشی می‌شود و هر ۱۰ میلیون سال یا بیشتر بازسازی می‌شود. کاسینی هویگنس شواهدی از دریاهای کربنی پیدا کرد که می‌توانند یکی از عوامل به‌وجودآمدن مِه متانی باشند؛ اما بازهم این مقدار برای ایجاد مِه متانی موجود کافی نیستند.

تایتان ازنظر ترکیب‌های شیمیایی، در میان اجرام منظومه‌ی شمسی بیشترین شباهت را به زمین دارد

یخ‌فشان‌ها یکی دیگر از منابع احتمالی متان گازی هستند. این یخ‌فشان‌ها می‌توانند پلی بین مخازن کربنی زیرزمینی و جوّ متانی باشند. متان در سطح وسیعی به‌وسیله‌ی باکتری‌های روی زمین به‌وجود می‌آید؛ به‌ویژه باد معده‌ی گاوها. بنابراین، براساس احتمالی دیگر که بعیدتر از دیگر احتمال‌ها است، متان موجود در تایتان را ممکن است موجودات زنده به‌وجود آورده باشند.

حرکت دراگن‌فلای روی سطح تایتان مزیت بزرگی دربرابر کاسینی هویگنس است. احتمال کشف یخ‌فشان‌های احتمالی به‌وسیله‌ی دراگن‌فلای وجود دارد. همچنین، این کاوشگر می‌تواند به‌دنبال منابع عمیق‌تر کربنی و علائم حیات تولید‌کننده‌ی متان برود. دانشمندان با بررسی ترکیب‌های هوایی و خاکی در مناطق مختلف تایتان می‌توانند ویژگی‌های زمین‌شناسی را شناسایی کنند که به حل معمای متانی این قمر کمک می‌کنند.

شرایط حیات روی تایتان با اقیانوس‌های مدفون و دمای منجمدکننده، مانند قدم‌زدن در پارک روی سطح زمین نخواهد بود؛ بلکه تایتان فقط از عناصر سازنده‌ی حیات، یعنی آب و کربن‌های پیچیده برخوردار است. با اینکه کاسینی هویگنس آغاز مأموریت تایتانی بود؛ اما هنوز رازهای زیادی درباره‌ی این قمر وجود دارد که می‌توان به مِه متانی یا وجود یخ‌فشان‌ها اشاره کرد. اگر ترکیب مناسب حیات روی سطح تایتان وجود داشته باشد، احتمال کشف آن به‌کمک دراگن‌فلای وجود خواهد داشت.


منبع : سایت زومیت

+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در سه شنبه 14 اسفند 1397

چاپ کارت پرسنلی pvc که معمولا برای شناسایی افراد در موسسات استفاده می‌شود در کل می‌توان گفت که کارت pvc از نظر جنس پلاستیکی به نام پلی‌وینیل کلراید ساخته شده است که دوام و ماندگاری بسیار بالایی دارد در مقایسه با کارت مقوایی بسیار مناسب می‌باشد.

تفاوت کارت پرسنلی در مقایسه با دیگر کارت‌ها در مورد هوشمند سازی کارت PVC می‌باشد که می توان کارت پرسنلی روی کارت‌های هوشمند چاپ آنها را انجام داد که مانع از جعل و کپی از کارت پرسنلی می‌شود.

کارت پرسنلی می توان در روی کارت‌های متفاوت همچون کارت مایفر، کارت مغناطیسی، کارتro 125k و … عملیات چاپ را انجام داد.

چاپ کارت پرسنلی pvc تکی

مجموعه چاپ ماندگار با بهره‌گیری از نیروی متخصص و همچنین چاپگرهای pvc پیشرفته سعی در چاپ انواع متنوع کارت‌ها با بالاترین کیفیت و بالاترین ماندگاری چاپ را ارائه دهد. چاپ کارت پرسنلی پی وی سی به صورت تکی در مجموعه چاپ ماندگار با ارائه نامه معتبر و رسمی از موسسه قابل انجام می‌باشد.

چاپ کارت پرسنلی pvc معمولا روی کارت‌های با ضخامت ۷۶۰ میکرون همانند کارت بانکی می‌باشد. سایز کارت پرسنلی pvc برای چاپ، باید ۸۵ در ۵۴ میلی‌متر طراحی گردد. رزولوشن طرح ۳۰۰dpi قرار داده شود و مد رنگی به صورت rgb باشد.

چاپ کارت پرسنلی pvc
چاپ کارت پرسنلی PVC

مشخصات چاپ کارت پرسنلی pvc

کارت پرسنلی به ضخامت ۷۶۰ میکرون، دورگرد، و چاپ لبه به لبه با کیفیت و ماندگاری چاپ بالا انجام می‌شود. کارت پرسنلی به کارت‌های گفته می‌شود که طرح روی کارت به صورت اختصاصی باشد و هر کار اطلاعات و مشخصات فردی پرسنل سازمان می‌باشد و هر کارتی با کارت دیگر متفاوت است جهت چاپ کارت پرسنلی با استفاده از چاپگرهای چاپ دیجیتال pvc قابل انجام است.

چاپ کارت پرسنلی pvc
چاپ کارت پرسنلی PVC

انواع چاپ کارت پرسنلی pvc

چاپ کارت پرسنلی pvc نوع چاپ یکسان می‌باشد تنها تفاوتی که وجود دارد در نوع انتخاب کارت بنا به نیاز سازمان می‌باشد که می‌توان از بین انواع مختلف از کارت‌های pvc یک نوع مثلاً کارت های حافظه دار، کارت های تماسی، کارت‌های غیر تماسی یا کارت‌های ترکیبی را انتخاب کرد.

چاپ کارت پرسنلی pvc (کارت تماسی)

کارت‌های حافظه دار می‌توان به کارت‌های مغناطیسی یا کارت‌های بانکی و اعتباری اشاره کرد که برای نگهداری اطلاعات مورد استفاده قرار می‌گیرد و برای خواندن اطلاعات کارت نیاز به، دستگاه کارت‌خوان می‌باشد که کارت به صورت تماسی روی کارت خوان کشیده می‌شود و اطلاعات کارت به وسیله کارت‌خوان نمایش داده می‌شود.

چاپ کارت پرسنلی pvc (کنتاکلس)

این نوع از کارت‌های پی‌وی‌سی با استفاده از فرکانس رادیویی و از فاصله ۱۰ سانتی‌متری اطلاعات کارت قابل خواندن می‌باشد این کارت‌ها بدون اینکه نیاز باشد از کیف خود خارج کنید می‌توانید کارت‌خوان مناسب این کار قرار داده شود و اطلاعات ذخیره شده در کارت قابل خواندن می‌باشد در این نوع کارت‌ها که می‌توان به کارت مایفر 1k و کارت مایفر k4، کارت دسفایرو… اشاره کرد که در تکنولوژی کارت‌های غیر تماسی بدون تماس فیزیکی با دستگاه کارت‌خوان اقدام به انتقال اطلاعات و انجام تراکنش می‌کند مثالی از کارت‌های غیرتماسی یا less contact می‌توان به کارت‌های مترو و اتوبوسرانی اشاره کرد که کاربردهای فراوانی دارد.

چاپ کارت پرسنلی pvc (کارت هیبرید)

کارت ترکیبی یا کارت هیبرید اصطلاح کارت‌های الکترونیکی است که شامل دو یا چند تکنولوژی تراشه است که در یک کارت جاسازی شده است چاپ کارت ترکیبی تلفیقی از کارت‌های هوشمند تماسی و غیر تماسی می‌باشند. این نوع کارت‌ها چند منظوره هستند یعنی قادر می‌باشند که به صورت همزمان دو تکنولوژی را ارائه دهند.کارت های ترکیبی می تواند شامل

  • کارت ترکیبی Mifare 1k مایفر + HiC
  • کارت ترکیبی Mifare 1k مایفر + RO
  • کارت هیبرید UHF+HICO
  • کارت هیبرید Mifare 1K + UHF
  • کارت هیبرید R/O + HiCo

که با توجه به نیاز سازمان می‌توانید یکی از انواع کارت‌های هیبرید را جهت چاپ کارت پرسنلی خود انتخاب کنید.

قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc

برای اطلاع از قیمت چاپ کارت پرسنلی می‌توانید با دفتر چاپ ماندگار تماس حاصل فرمایید قیمت چاپ کارت پرسنلی pvc بر روی کارت‌های pvc معمولی متفاوت با قیمت چاپ کارت بر روی کارت‌های هوشمند و مغناطیسی می‌باشد.

دستگاه چاپ کارت پرسنلی pvc

اگر سازمانی بسته به شرایط نتواند سفارش چاپ خود را به ما دهد می‌تواند با خرید چاپگرهای کارت pvc اقدام به چاپ کارت پرسنلی و یا چاپ کارت شناسایی خود نماید. چاپگرهای متفاوتی در بازار وجود دارد اما یکی از بهترین و حرفه‌ای ترین دستگاه‌های چاپ کارت pvc می‌توان به چاپگر فارگو مدل hdp۵۰۰۰ اشاره کرد تکنولوژی چاپگر فارگو غیرمستقیم می‌باشد و مواد مصرفی این نوع از کار پرینترها دو نوع است ریبون و فیلم به طور همزمان باید در دستگاه وجود داشته باشد.

معمولا برای چاپ کارت پرسنلی pvc از روش چاپ دیجیتال استفاده می‌شود و اگر تعداد چاپ کارت پرسنلی بالای ۱۰۰ عدد باشد به روش چاپ دیجیتال افست استفاده می‌کنیم که قیمت تمام شده کارت‌ها بسیار مناسب‌تر از قیمت چاپ کارت به وسیله تکنولوژی دیجیتال می‌باشد.

حداقل سفارش چاپ کارت پرسنلی pvc یک عدد می‌باشد جنس کارت پرسنلی مانند کارت بانکی می‌باشد و ضخامت ۷۶۰ میکرون و اطلاعات روی کارت پرسنلی هر فرد با فرد دیگر متفاوت است.

چاپ کارت پرسنلی pvc
چاپ کارت پرسنلی PVC

کاربرد چاپ کارت پرسنلی pvc

کارت پرسنلی جهت شناسایی افراد و دسترسی به امکانات موسسات و سازمان‌ها می‌باشد و اگر نوع کارت‌های pvc به صورت هوشمند باشد جهت کنترل ورود و خروج کارمندان همچنین هویت اعضای سازمان مورد استفاده قرار می‌گیرد و به هر یک از کارمندان یک کارت منحصر به فرد اختصاص می‌یابد.

نمونه کارت پرسنلی

جهت طراحی کارت پرسنلی نیاز به لوگوی سازمانی، مشخصات فردی، کد سازمانی و … خواهید داشت. چند نمونه از کارت پرسنلی و ایده گرفتن شما فرار می‌دهیم.

منبع:چاپ ماندگار

چاپ کارت پرسنلی pvc
چاپ
+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در سه شنبه 14 اسفند 1397

قانون کائنات برای موفقیت و ثروتمند شدن

تا چه اندازه از قانون کائنات آگاهی دارید؟ شاید اصلا چیزی در این مورد نشنیده باشید و اطلاعات کاملی در این رابطه در اختیار نداشته باشید ولی بهتر است در زمینه این بحث گسترده نکاتی را بدانید که برای کسب موفقیت و ثروت موثر هستند.قانون کائنات

جیمز آرتور ری در کتاب علم موفقیت به این موضوع می پردازد که چگونه از طریق اصول ثابت شده و مستدل، پولدار شده و در رفاه باشیم. جیمز ری در این کتاب کار استادانه ای در رابطه با درک و فهم حقایق پیچیده و استفاده راحت تر از آن ارائه داده است. بعد از مطالعه کتاب علم موفقیت، شما نه تنها می دانید که چگونه موفق شوید، بلکه درک خواهید کرد که چرا موفق بوده اید و به انجام هر کاری و موفق شدن در آن کار صد در صد ایمان خواهید آورد. جیمز ری تمام این موارد و شاهراه ها را در کنار هم و در یک کتاب جمع آوری کرده است.


ادامه مطلب
+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در يکشنبه 5 اسفند 1397

این روزها که با مشکل اختلال پیام‌رسان‌ها و گران بودن هزینه‌ی تماس روبه‌رو هستیم، شاید استفاده از پیام‌رسان ایمو راهی آسان و مقرون‌به‌صرفه برای ارتباط تصویری با دوستان باشد، اما گاهی لازم است چندین پیام‌رسان را امتحان کنیم تا برنامه‌ای که بیشتر کاربرد را برایمان دارد پیدا کنیم. در این مقاله، چگونگی دیلیت اکانت ایمو یا حذف اکانت ایمو را به شکل تصویری آموزش خواهیم داد.


ادامه مطلب
+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در شنبه 4 اسفند 1397

می‌گویند بی‌خیالی مایه‌ی آرامش است. گاهی برخی از ما چنان همه‌چیز را جدی می‌گیریم که انگار می‌خواهیم بار همه‌ی دنیا را به دوش بکشیم؛ اما در پایان به‌جای اینکه دنیای بهتری بسازیم، تنها اضطراب و نگرانی به جان خریده‌ایم! اگر می‌خواهید آرامش داشته باشید و شاد باشید باید کمی ساده بگیرید، بی‌خیالی را تمرین کنید و البته به برخی چیزها فکر نکنید. رهایی از دغدغه‌های ذهنی که کمکی به بهبود کارها و شرایط نمی‌کنند، در سبک‌کردن فشار ذهنی نقش مهمی دارد. همراه ما باشید، در این مطلب به شما می‌گوییم برای شادتر بودن به چه چیزهایی نباید اهمیت بدهید.ادامه مطلب
+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در پنجشنبه 25 بهمن 1397

یک صبح خوب می‌تواند کل روزتان را بسازد. برای آنکه صبح‌تان را به بهترین شکل ممکن آغاز کنید، لازم نیست کار خارق‌العاده‌ای انجام دهید. اضافه‌کردن چند عادت خوب صبحگاهی و حذف یک‌سری عادت‌های مخرب می‌تواند صبح و روز پربارتری را برای شما به ارمغان بیاورد. شاید اولین چیزی که برای این منظور به ذهن‌تان برسد، این باشد که شب‌ها به‌موقع بخوابید و صبح‌ها در یک زمان مشخص از خواب بیدار شوید، اما باید بدانید که نحوه‌ی بیدارشدن شما از خواب و کارهایی که در چند دقیقه‌ی اول بیدارشدن‌تان انجام می‌دهید، همگی می‌توانند اوضاع را دگرگون کنند؛ خواه به‌نفع شما یا به‌ضرر شما! با «چطور» همراه باشید تا بفهمید که کارشناسان انجام چه کارهایی را در اول صبح پیشنهاد نمی‌کنند!


ادامه مطلب
+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در پنجشنبه 25 بهمن 1397

کسب درامد اینترنتی میلیونی در ۳۰ روز :

درامد اینترنتی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز . در این مقاله ی اموزشی میخواهم شما را با کسب درامد اینترنتی و با فرمول اینکه چگونه در ۳۰ روز به درامد اینترنتی میلیونی برسید اشنا کنم .پس تا انتها همراه ما باشید.

اگر واقعا میخواهید به درامد میلیونی در ماه برسید من پیشنهاد میکنم که حتما این مقاله را تا انتها مطالعه کنید . اگر از کار کردن برای دیگران خسته شده اید و بخواهید یک شغل پر درامد با سود بسیار بالا داشته باشید پیشنهاد بنده این است که همین حالا کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی بکنید.

سیستم کسب درامد اینترنتی

سیستمی که من امروز به شما در این مقاله اموزش میدهم سیستم کسب درامد اینترنتی میباشد , سیستم کسب درامد اینترنتی را هرکس میتواند راه اندازی کند و به درامد اینترنتی بالایی در ماه برساند . با راه اندازی این سیستم خیلی راحت میتوانید به درامد بسیار بالایی برسید و تحول عظیمی را در زندگی خود ایجاد بکنید .

چگونه میتوان در ۳۰ روز کسب درامد اینترنتی چند میلیونی داشت ؟

برای کسب درامد اینترنتی میلیونی در ۳۰ روز در این مقاله کلیه گام ها و مراحل به شما اموزش داده میشود که در ادامه به اولین مرحلهکسب درآمد از اینترنت میپردازیم .

کسب درآمد اینترنتی چگونه است ؟

سیستم کسب درامد اینترنتی سیستمی است که به هیچ تخصص فنی , به هیچ سرمایه ی اولیه ی بالا و بوجه ی اولیه نیازی ندارد و به تنها چیزی که نیاز دارد ان است که شما یک تصمیم جدی بگیرید که این سیستم را برای خود راه اندازی بکنید و قطعا با راه اندازی این سیستم کسب درامد اینترنتی نتیجه ی مطلوب را میگیرید .

شما باید اماده باشید که با این سیستم کسب و کار اینترنتی تغییر و تحول عظیمی در زندگی خود ایجاد کنید . تنها چیزی که شما نیاز دارید تعهد شما میباشد که اگر به این تعهد خود ۱۰۰ درصد عمل کنید و کسب و کار اینترنتی خود را راه اندازی کنید قطعا نتیجه ی فوق العاده ای میگیرید . هرکس با هر سبک زندگی میتواند از این سیستم استفاده کند و به درامد میلیونی در ماه برسد و به راحتی عشق و علاقه ی خود را به کسب و کار اینترنتی سود اور و پولساز تبدیل کند .

نکته مهم : اموزش به تنهایی کافی نیست شما باید در ابتدا تصمیم بگیرید و اقدام کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود برسید . اگر شما این مقاله را بخوانید و نه تصمیم بگیرید و نه اقدام کنید قطعا شما نتیجه ای را که میخواهید بگیرید نمیگیرید .

اولین کسب درامد اینترنتی خود

سیستم کسب درامد اینترنتی

شما باید این سیستم کسب و کار اینترنتی را پیاده کنید و مشغول ان شوید و طی زمانی که با انجام کاری که به ان علاقه مند هستید و لذت میبرید درامد خود را کسب میکنید . شما زمانی میتوانید اولین درامد انلاین خود را کسب کنید که مشغول کاری باشید که واقعا به ان علاقه داشته باشید .

شما قرار است کاری را انجام بدهید که واقعا به ان علاقه دارید که این یک نکته ی بسیار مهم است .

همان گونه که به شما گفتیم برای کسب اولین درامد اینترنتی خود بهتر است واقعا یک تصمیم جدی بگیرید و از همین امروز شروع کنید و هرگز ان را برای فردا قرار ندهید . یادتان باشد که این فردا هیچ وقت نمی اید اگر قرار است کاری را برای زندگی خود انجام بدهید که هی برای انجام ان فردا و فردا میکنید قطعا هیچ وقت موفق نمیشوید , نه فقط در بحث مالی و کاری بلکه در هیچ زمینه ای در زندگی خود اصلا موفق نمیشوید.

پس هرگز کار امروزت را به فردا واگذار نکن و همین امروز کارهایت را انجام بده .

هدف از سیستم کسب درامد اینترنتی :

من دوست دارم به شما یاد بدهم که غرق در کاری بشوید که واقعا عاشق ان هستید و علاوه بر ان بتوانید درامد های فوق العاده ی چند میلیونی برای خود ایجاد کنید .و در گام اول به کسب درامد اینترنتی برسید و در گام دوم که به ان میپردازیم از زندگی پر پول خود لذت ببرید و رضایت کامل را داشته باشید .

وظیفه شما در سیستم کسب درامد اینترنتی :

شما باید این مقاله و مطلب را تا اخر بخوانید تا به صورت کامل با این سیستم کسب درامد اینترنتی اشنا بشوید سپس دست به کار شوید و همان گونه که گفته شده است عمل کنید و برای کسب و کار خود برنامه ریزی کنید و شروع کنید تا قطعا اولین نتیجه ی کسب و کار اینترنتی خود را مشاهده کنید که این فرمول موفقیت شماست. شما برای موفقیت به یک الگو و راهنما نیاز دارید تا بتوانید به موفقیت بالا دست پیدا کنید .

انتخاب حوزه فعالیت در سیستم کسب درامد اینترنتی

شما باید در این سیستم کسب درامد اینترنتی برای خود یک حوزه انتخاب کنید که واقعا به ان علاقه داشته باشید . شما باید حوزه ای را انتخاب کنید که در ان رقابت باشد که در ادامه بیشتر شما را با این موضوع اشنا خواهم کرد.

ما در دوره ی جامع اموزش کسب و کار اینترنتی شما را به صورت عملی و از ۰ تا ۱۰۰ با این سیستم کسب درامد اینترنتی اشنا میکنی ولی در این مقاله هم به ان به صورت خلاصه میپردازیم .

میزان کسب درامد از این سیستم

اول اینکه میزان درامد از سیستم کسب درامد اینترنتی به خود فرد بستگی داره که چقدر برای این سیستم وقت بگذارد و تمام تکنیک هایی را که میگم را مو به مو بدون چون و چرا انجام بدهد . ولی در شرایط عادی میتوانید بعد از راه اندازی این سیستم میتوانید در ۳۰ روز اول ۱٫۵ میلیون تومان , در ۹۰ روز ۱۰ میلیون تومان و در ۱ سال نزدیک به ۱ میلیارد تومان در بیارید . که این درامد هر بار بیشتر و بیشتر میشود .(اگر همان گونه که گفته شده است عمل کنید )

میزان درامدی که از این سیستم کسب درامد اینترنتی در میاورید درامد ثابتی نیست و با هر بار توسعه در کسب و کار خود درامد خود را بیشتر میکنید .اگر همان گونه که گفته شد عمل کنید و این سیستم را تا چندین سال ادامه بدهید قطعا به درامد اینترنتی روزانه چند میلیونی خواهید رسید .

این سیستم کسب درامد اینترنتی یک سیستم ۱۰۰ درصد تضمینی و تست شده میباشد که شما باید بخواهید و شروع کنید تا به نتیجه ی دلخواه خود برسید . اگر واقعا اراده ی قوی داشته باشید و عمل کنید قطعا نتیجه ی مطلوبی میگیرید . نگران نباشید که از کجا شروع کنید ما شما را کامل راهنمایی میکنیم .

در این دو مرحله ی ساده شما با راه اندازی این سیستم کسب درامد اینترنتی عشق و علاقه ی خود را به یک کسب و کار اینترنتی با درامد چند میلیونی در ماه تبدیل کنید .

گام اول سیستم کسب درامد اینترنتی

کسب درامد اینترنتی

۱) انتخاب حوزه فعالیت :

اولین قدم در راه اندازی این سیستم کسب درامد اینترنتی انتخاب حوزه فعالیت است . حوزه فعالیت شامل ان تخصص , مهارت و علاقه ی شما میباشد . شما باید حوزه فعالیتی را انتخاب کنید که واقعا به ان علاقه داشته باشید که در اینده دچار مشکل نشوید و شکست نخورید. شما باید ایده را انتخاب کنید که در ان رقابت باشد , هر چه رقابت بیشتر باشد نشانه ی ان است که میزان کسب درامد از ان سیستم بیشتر است .

۲) طراحی سایت :

در این سیستم کسب درامد اینترنتی شما باید یک وبسایت برای محصولات و خدمات خود طراحی بکنید . تا بتوانید خیلی راحت تر خدمات و محصولات خودتان را به کاربران و مخاطبان خود ارائه بدهید .

۳)ساخت لندینگ پیج (صفحه محصول) :

شما باید برای خدمات و محصولات خود صفحه ی لندینگ پیج بسازید . با ساخت صفحه ی محصول مناسب شما میتوانید خیلی راحت فروش خود را چندین و چند برابر کنید و مشتریان بیشتری در کسب و کار خود جذب کنید . ساخت لندینگ پیج شامل یکسری تکنیک های طلایی میباشد که خیلی راحت میتوانید با ان تکنیک ها از رقبان خود جلو بزنید و فروش بیشتری را نسبت به رقبان خود داشته باشید .

۴) ساخت سیستم ایمیل مارکتینگ :

در سیستم کسب درامد اینترنتی داشتن یک سیستم ایمیل مارکتینگ الزامی میباشد . شما حتما باید یک سیستم ایمیل مارکتینگ برای کسب و کار اینترنتی خود راه اندازی کنید که بتوانید با این سیستم ایمیل مارکتینگ افرادی که در سایت شما عضو میشوند را به یک مشتری دائم و همیشگی تبدیل کنید . که این کار واقعا فروش شما را چندین و چند برابر میکند.

۵) قیف فروش :

یکی دیگر از مراحل سیستم کسب درامد اینترنتی که خیلی بر فروش شما تاثیر دارد قیف فروش میباشد . همان گونه که گفته شده است شما باید تکنیک های قیف فروش را در سیستم کسب درامد اینترنتی خود رعایت کنید تا فروش شما ۵۰۰ درصد افزایش یابد .و در نهایت شما با پیاده سازی این تکنیک ها در سیستم کسب درامد اینترنتی خود قطعا به درامد فوق العاده بالایی خواهید رسید.

۶)بهینه سازی وبسایت خود :

در این سیستم کسب درامد اینترنتی وبسایتی را که طراحی میکنید باید برای موتور های جست و جو گر بهینه سازی شود . در دنیای اینترنت رقبای زیادی هست که شما برای انکه در نتایج اول گوگل دیده شوید حتما باید وبسایت خود را برای موتور های جست و جو گر بهینه سازی کنید که در اصطلاح به ان سئو نیز گفته میشود .

گام دوم سیستم کسب درامد اینترنتی

قدم دوم در این سیستم کسب درامد اینترنتی و رسیدن به درامد میلیونی در ماه باید مراحل زیر را در سیستم کسب درامد اینترنتی خود پیاده سازی کنید .

۱)ایجاد سیستم همکاری در فروش:

برای کسب درامد اینترنتی بیشتر باید در کسب و کار اینترنتی خود سیستم همکاری در فروش راه اندازی کنید که این کار باعث افزایش فروش شما میشود .

مزایای سیستم همکاری در فروش :

۱_اولین مزیت این سیستم در کسب درامد اینترنتی شما ان است که وقتی ترافیک و کاربری را به سایت خود جذب کنید میتوانی درامد خود را بیشتر کنید .
۲_با این سیستم خیلی راحت میتوانید فروش خود را چندین و چند برابر افزایش بدهید .

۲) تولید محصول شخصی خودتان:

برای کسب درامد اینترنتی باید محصول شخصی خودتان را تولید کنید که این محصول میتواند به صورت دانلودی و یا فیزیکی باشد .شما با توجه به علاقه ای که دارید , ما به شما یاد میدهیم که ان علاقه و تخصص خود را به محصولات دانلودی تبدیل کنید و برای فروش در وبسایت خود قرار بدهید که قطعا فروش فوق العاده ای خواهید داشت , شاید هم شما محصولاتی دارید مثل لوازم جانبی گوشی , لباس , انواع عطر و … که بخواهید انها را در سطح وب و اینترنت بفروشید که خیلی راحت با طراحی یک سایت فروشگاهی و میتوانید محصولات فیزیکی خود را برای فروش قرار بدهید.

شاید در این مرحله در وجود شما ترسی ایجاد شود که در این زمینه تخصصی نداشته باشید ولی اصلا نگران نباشید چون ما در پایانه این مطلب یک سوپرایز فوق العاده برای شما دوستان عزیز داریم که چگونه علاقه , تخصص خود را به یک کسب درامد اینترنتی پر سود تبدیل کنید.

مزیت کسب درامد اینترنتی :

کسب درامد اینترنتی

اولین مزیتی که در کسب درامد اینترنتی وجود دارد این است بعد از انکه محصول و صفحه محصول خود را همان گونه که به شما گفته میشود تولید کنید و بسازید قطعا باعث افزایش فروش و چند برابر شدن فروش شما میشود . اگر کلیه تکنیک هایی را که به شما اموزش میدهیم همان گونه که گفته شده است پیاده سازی کنید در این سیستم خیلی راحت میتوانید فروش خود را تا ۳۰۰ درصد افزایش بدهید و از رقیبان خود جلو بزنید .

چگونه اولین ۱۰۰ میلیونی خود را بدست اوریم؟

کسب درامد اینترنتی واقعا کار سختی نیست . به طور مثال :اگر شما بتوانید در این سیستم کسب درامد اینترنتی ۳۰۰ نفر را به وبسایت خودتان هدایت کنید و تنها نرخ تبدیل لندینگ پیج شما تنها ۵۰ درصد باشد(یعنی از هر ۳۰۰ نفر تنها ۱۵۰ نفر از انها در سایت شما عضو شوند که با استفاده از تکنیک هایی که گفته میشود نرخ تبدیل را خیلی بیشتر از ۵۰ درصد افزایش میدهید) و مخاطبان شما به علاقه مندی سایت شما ملحق بشوند , و در گام بعد به عنوان مثال در بدترین شرایط به ازای هر عضو یک درامد انلاین ۱۰۰۰ تومانی داشته باشید و به ازای هر ایمیلی که در ماه دریافت میکنید ۱۰۰۰ کسب درامد داشته باشید (یعنی هر ۲۰۰۰ تومان درماه به ازای هر عضو) . واقعا عدد بسیار زیادی میشود که شما کسب میکنید که من واقعا عدد بسیار بسیار پایینی را مثال زدم.

حال اگر محصولات شما ۱۰۰۰۰ تومان و یا ۱۰۰۰۰۰ تومان باشد که به راحتی کسب درامد اینترنتی شما خیلی راحت ۱۰ برابر و ۱۰۰ برابر میشود و یا اگر نرخ تبدیل شما بیشتر بشود باز هم کسب درامد اینترنتی شما هی بیشتر و بیشتر میشود که خیلی راحت کسب درامد اینترنتی شما به ماهانه ۱۰۰ میلیون در ماه میرسد.

+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در دوشنبه 19 شهريور 1397

8 روش پولساز مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان

در این قسمت از این مقاله به شما کلیه مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان را معرفی خواهیم کرد . شما با توجه به خواسته ی خود میتوانید هر یک از ایده هایی را که دوست دارید را پیاده سازی کنید و به درآمد بالایی برسید .در ادامه فهرست پولساز ترین مشاغل خانگی را برای شما قرار داده ایم پس همراه ما باشید .

1_بازاریابی و همکاری در فروش :

به عنوان اولین ایده برای مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان , بازاریابی و همکاری در فروش میباشد . بازاریابی همکاری در فروش همان بازاریابی پورسانتی میباشد اگر شما به دنبال راهی برای کسب درآمد غیر فعال هستید میتوانید از این ایده استفاده کنید .

در خیلی از شرکت ها شما میتوانید محصولات انها را به این روش بفروشید و کسب درآمد داشته باشید به عنوان مثال : مانند فروشگاه دیجیکالا ,بامیلو و 5040 که بزرگ ترین فروشگاه های اینترنتی ایران میباشند که محصولات دیگران و یا شرکت های دیگر را میفروشند و به ازای هر فروش مبلغی را دریافت میکنند که حاشیه سود این کار بسیار بالا میباشد . اگر شما به دنبال یک ایده پولساز هستید میتوانید از این ایده استفاده کنید .

شما محصولات دیگران را چه به صورت فیزیکی و یا مجازی (در اینترنت) میفروشید و به ازای هر فروش مبلغی را دریافت میکنید .به عنوان اولین ایده یکی از پولساز ترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان این ایده را توصیه میکنم .

اگر میخواهید محصولات دیگران را به صورت اینترنتی بفروشید باید یک وبسایت برای خود راه اندازی کنید و برای راه اندازی یک وبسایت به هیچ تخصص و زبانه برنامه نویسی نیاز ندارید توصیه میکنم اگر میخواهید یک وبسایت فروشگاهی برای خود راه اندازی کنید از دوره " آموزش طراحی سایت فروشگاه اینترنتی بدون کد نویسی " دیدن کنید .


مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان | 2_نویسندگی و مترجمی :‌‌‌‌‌‌‍

دومین ایده مناسب برای مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان نویسندگی و مترجمی میباشد . اگر به نویسندگی علاقه دارید شما میتوانید در خانه کسب درآمد داشته باشید . امروزه هزاران زن در خانه از طریق نویسندگی به درآمد بسیار بالایی رسیده اندکه شما هم میتوانید جزء ان هزاران نفر باشید علاوه بر نویسندگی اگر شما به مترجمی علاقه دارید و زبان شما خوب است خیلی راحت میتوانید پروژهای مترجمی بگیرید .

3_برای خود کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید :

یکی از بهترین ایده ها برای خانوم ها و اقایان راه اندازی کسب و کار اینترنتی میباشد .شما خیلی ساده میتوانید برای خود یک کسب و کار اینترنتی پولساز راه اندازی کنید و به درآمد اینترنتی بسیار بالایی در ماه برسید . اگر از کار کردن برای دیگران خسته شده اید و میخواهید خودتان رئیس خودتان باشید توصیه میکنم همین حالا بفکر راه اندازیکسب و کار اینترنتی در منزل باشید .

اگر محصول و تخصصی دارید میتوانید ان را در دنیای اینترنت قرار بدهید و به قول معروف پول پارو کنید . شما میتوانید محصولات فیزیکی خود را بفروشید و یا میتوانید دانش و تخصص خود را در قالب محصول ایجاد کنید و ان را به دیگران ارائه بدهید قطعا به کسب درآمد اینترنتی بسیار بالایی در ماه دسب پیدا خواهید کرد .

همان طور که میدانید فروش اطلاعت یکی از پولسازترین مشاغل اینترنتی میباشد . شما با تولید محتوا و ارائه خدمات خیلی راحت بهدرامد اینترنتی بسیار بالایی دست پیدا خواهید کرد . میزان حاشیه سودکسب و کار انلاین بسیار بالا و 100 درصد میباشد .

در راه اندازی کار اینترنتی شما به هیچ مغازه , انبار , مدرک خاص و... نیاز ندارید , میزان سن شما اصلا مهم نیست شما در هر رده ی سنی میتوانید برای خود یک کسب و کار اینترنتی راه اندازی کنید .

اگر میخواهید یک کسب و کار اینترنتی پولساز برای خود راه اندازی کنید توصیه میکنم بر روی عکس زیر کلیک کنید ما از 0 تا 100 شما را با راه اندازی کسب و کار اینترنتی بدون سرمایه اشنا خواهیم کرد .مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان 4_وبلاگ نویسی :

اگر از نگارش مطلب و تایپ توسط کامپیوتر و لبتاپ لذت میبرید وبلاگ نویسی یک راه ساده برای کسب درامد بدون سرمایه میباشد که میتوانید در خانه ان را شروع کنید . موضوعاتی که میتوانید راجب انها بنویسید بیشمار هستند شما با تحقیق کردن , کتاب و مقاله خواندن ,فیلم دیدن و... میتوانید مطالب بیشماری را درون وبلاگ خود قرار بدهید.

5_فروش فالور و لایک اینستاگرام :

یکی از ساده ترین مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان و اقایان فروش فالوور اینستاگرام میباشد . شما علاوه بر فروش فالوور میتوانید ار فروش لایک و ویو اینستاگرام نیز کسب درامد اینترنتی داشته باشد . میزان درآمد از این سیستم بسیار بالا میباشد .
همان طور که میدانید اینستاگرام یکی از پرطرفدار ترین شبکه های اجتماعی میباشد که روزانه افراد زیادی در این شبکه ی اجتماعی عضو میشوند . شما با راه اندازی خدمات اینستاگرام مثل فروش فالوور , فروش لایک و فروش ویو اینستاگرام میتوانید به درامد اینترنتی بسیار بالا دست پیدا کنید .
اگر میخواهید یک کسب درامد اینترنتی بدون سرمایه داشته باشد ما این مدل را به شما توصیه میکنیم . ما شما را از 0 تا 100 با کلیه مراحل اشنا کرده ایم برای اطلاعات یبشتر بر روی لینک زیر کلیک کنید .

6_مدرس انلاین :

یکی دیگر از مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان مدرس انلاین میباشد . اگر شما در زمینه خاصی تخصص دارید میتوانید با برگزار کردن کلاس های انلاین (وبینار ) کسب درآمد داشته باشید که خیلی از افراد از این راه به کسب درآمد میلیونی رسیده اند .

7_طراح گرافیک:

یکی دیگر از مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان طراحی گرافیک میباشد . طراحی گرافیک یک شغل بسیار جذاب میباشد . اگر میخواهید از این راهکسب درآمد میلیونی داشته باشید باید با برنامه فتوشاپ و برنامه های گرافیکی تسلط داشته باشید .روش های کسب درآمد از این راه :1)طراحی لوگو 2)طراحی پوستر تبلیغاتی 3)طراحی ظاهر یک سایت و...

8)طراحی آموزش (فیلم , کتاب , پادکس و...)

یکی دیگر از مشاغل خانگی پردرآمد برای زنان طراحی و ساخت اموزش میباشد اگر در زمینه ای تخصص دارید با تولید فیلم های اموزش , کتاب های الکترونیکی , پادکست و... میتوانید به درامد بسیار بالایی در ماه برسید .

همان طور که گفتم فروش اطلاعات یکی از پرسودترین مشاغل در دنیا میباشد و افراد زیادی از فروش اطلاعات به درامد بسیار بالایی در ماه دست پیدا کرده اند . اگر شما در زمینه ای تخصص دارید مثل اموزش اشپزی , کار با کامپیوتر , یک درس خاص و یا دروس خاص و... میتوانید این تخصص را در قالب فایل های اموزشی تولید کنید و برای فروش قرار بدهید قطعا افراد زیادی هستن که خیلی دوست در جایگاهی که شما هستید قرار بگیرند .

برای این کار شما فقط باید یک وبسایت برای خود راه اندازی کنید که همان طور که گفتم برای راه اندازی وبسایت اصلا به هیچ علم برنامه نویسی و تخصص نیاز ندارید .(یکی از پرسود ترین مشاغل خانگی پردرامد برای زنان این ایده میباشد )

+ |
نوشته شده توسط ادمین موفقیت در پنجشنبه 8 شهريور 1397
تبلیغات متنی
خريد بک لینک انبوه
خرید گیفت کارت